AKCENT MATTERS A2 – Grammar: Idealny podręcznik do nauki gramatyki języka angielskiego na poziomie A2

Książka do nauki angielskiego

Akcent Matters A2 – Grammar to kompleksowy podręcznik do nauki gramatyki języka angielskiego na poziomie A2, opracowany przez doświadczoną szkołę języków obcych Akcent. Dzięki temu produktowi, nauka angielskiego stanie się skuteczna, przyjemna, a przede wszystkim – systematyczna. Książka zawiera 20 rozdziałów, 90+ ćwiczeń, 109 stron oraz 300+ zdań do tłumaczenia.

Szczegółowy program nauczania gramatyki

W podręczniku znajdują się rozdziały dotyczące wszystkich kluczowych zagadnień gramatyki języka angielskiego na poziomie A2:

  1. Czasy teraźniejsze
  2. Czasy przeszłe
  3. Czasy przyszłe
  4. Porównywanie i stopniowanie przymiotników
  5. Zaimki
  6. Czasowniki modalne
  7. Czasowniki w formie gerundium i bezokolicznikowej
  8. Tworzenie pytań
  9. Warunki rzeczywiste i nie-rzeczywiste
  10. Strona bierne

Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy rozdział zawiera praktyczne ćwiczenia oraz test końcowy, dzięki którym łatwo sprawdzić i utrwalić zdobytą wiedzę.

Dodatkowe materiały i porady

Wskazówki autorki

Podręcznik Akcent Matters A2 – Grammar zawiera cenne wskazówki od autorki, które pomogą w efektywnym uczeniu się języka angielskiego. Autorka dzieli się swoim doświadczeniem oraz najlepszymi praktykami, aby pomóc czytelnikowi zoptymalizować proces nauki.

Miejsce na notatki

Książka posiada również specjalne miejsce na notatki, gdzie można zapisywać swoje przemyślenia, postępy oraz pytania. Dzięki temu, nauka staje się bardziej spersonalizowana i dostosowana do indywidualnych potrzeb uczącego się.

Produkt od renomowanej szkoły języków obcych

Akcent Matters A2 – Grammar to produkt stworzony przez szkołę języków obcych Akcent, która działa w Polsce od wielu lat i cieszy się dużym uznaniem wśród uczniów. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego gwarantuje wysoką jakość materiałów dydaktycznych oraz skuteczność metody nauczania.

Platforma edukacyjna Akcent

Podręcznik Akcent Matters A2 – Grammar to nie tylko samodzielny produkt, ale także część większego systemu nauczania języka angielskiego na platformie edukacyjnej Akcent (platforma.szkola-akcent.pl). Platforma ta oferuje interaktywne kursy oraz dodatkowe materiały, które wspierają proces nauki języka angielskiego i pomagają uczniom osiągnąć sukces.

H2: Dla kogo jest podręcznik Akcent Matters A2 – Grammar?

Podręcznik Akcent Matters A2 – Grammar został stworzony z myślą o osobach, które chcą skutecznie i przyjemnie nauczyć się języka angielskiego na poziomie A2. Jest to idealne narzędzie dla tych, którzy potrzebują solidnej powtórki materiału oraz usystematyzowania wiedzy. Dzięki podręcznikowi, uczący się będą mogli szybko zrozumieć zasady gramatyki oraz stosować je w praktyce.

Kup podręcznik do nauki gramatyki angielskiej na poziomie A2

Podręcznik Akcent Matters A2 – Grammar to doskonały wybór dla osób, które chcą nauczyć się gramatyki języka angielskiego na poziomie A2 w sposób efektywny i przyjemny. Opracowany przez renomowaną szkołę języków obcych Akcent, podręcznik oferuje bogaty zestaw materiałów dydaktycznych, praktycznych ćwiczeń, a także wskazówek i porad od autorki. W połączeniu z interaktywnymi kursami na platformie edukacyjnej Akcent, podręcznik ten stanowi kompleksowe rozwiązanie do nauki języka angielskiego.